Locuri de muncă disponibile

În acest moment (martie-aprilie  2021 ), avem un singur loc de muncă disponibil.
Mai jos găsiți descrierea lui și formularul pentru aplicare la job.

Director Comercial / Șef Birou Vânzări

SC UP 2003 FOOD SRL pentru Biroul de  Vânzări
tel. 0723601490
Nume post : Director Comercial / Sef Birou Vânzări
Locația : Baia Mare – Str. Minerilor

Atribuții

-vedere totală / generală asupra  Biroului de Vânzare  +vânzare directă

– coordonare persoane din subordine
-telefon la clienți si stabilire  comenzi de produse ( săptămânal)
-urmărire comunicării  comenzilor  la facturare / corelare comenzi
-corelare trasee de livrare ( comunicare cu agenții de livrare / urmărire trasee)
-coordonare activitate  persoane din subordine –  pe partea de vânzare și auto
-ofertare clienți noi (pizzerii, restaurante, fast-food-uri )
-implementare produse noi ( sosuri – ketchup, maioneze etc. )
-ocazional = vizite scurte de fidelizare  la clienții
-viziune asupra pieței si a clienților

Se cere :

  • -sa mai fi lucrat in vânzare – ne referim la vânzare la nivel național (preferabil ) sau pe produse alimentare / ideal  vânzători piața de  HoReCa

-deschiderea spre piața de Supermaket-uri ( Gastro ) o să vă ajute mult în comision
-preferăm doar persoane cu domiciliu stabil în Baia Mare sau împrejurimi
– spirit de echipă/ leader
– motivant , inițiativă
– agendă bine organizată
– preferabil studii superioare
– permis conducere, cunoștințe nivel mediu Word , Excel + alte aplicații de gestiune .

Se oferă :

-colectiv mic, tânăr, cooperant
-post fix, de durată – (postul există de 5 ani – colegul se retrage  pentru un alt post în vânzări în altă companie )
-salar fix(3200 lei net ) + comision total vânzare birou + comision vânzare din clienții mari gestionați + mașină deplasare în teren + diurnă + drept protocol.

Crezi că ai cunoștințele necesare ? Te așteptăm în echipa noastră !

Rugăm trimiteți CV prin mail : comercial@ketchup-plic.ro
Datele trimise sunt în siguranță, sunt folosite de către persoane autorizate din companie care iau decizii  în acest sens , vor fi folosite doar în scopul selecției acestui post, nu vor devenii publice și nu se vor stoca .
Dacă CV-ul tău se potrivește cu cerințele noastre , fii sigur, te vom contacta. Dacă doriți informații mai detaliate puteți să ne sunați la telefon 0723601490

Cine este UP 2003 FOOD și de ce să te alături nouă ?

Suntem o companie înființată în 2003 .
Activăm în domeniul producției de sosuri ambalate monodoză ( plicuri, caserole ) .
Ne adresăm la piața națională și lucrăm cu cca. 500 clienți permanenți , în principal restaurante și pizzerii.
Clienții noștrii sunt în zona HoReCa –  delivery / take-away.
Comenzile sunt repetitive ( sunt aceasi clienți care repetă comenzile odata la 7-14 sau 30 zile )
Suntem un colectiv de 17 oameni . Media de vârstă este de 40 de ani .
Suntem organizați pe departamente ( vânzări, producție, financiar etc.)
Angajații au drept de decizie și organizare internă până la un nivel destul de mare.
Mediu de lucru este liniștit, organizat și cooperant.
În fiecare an ne-am dezvoltat cu cca 15-20% față de anul anterior. Așa s-a întâmplat și cu salariile.